Cześć! Poznaj nas – jesteśmy tu nowi

MyBody – Healthy Catering to nowość na lubelskim rynku. Restauracja Kogel Mogel, odpowiadając rosnącemu zapotrzebowaniu na zdrowe i indywidualnie zbilansowane dania, stworzyła projekt pozwalający na wprowadzenie w życie zdrowej diety każdemu dbającemu o formę – bez wychodzenia z domu i godzin spędzanych w kuchni.

Co robimy?

Jako pasjonaci zdrowego stylu życia i pysznego jedzenia, razem z wykwalifikowaną kadrą dietetyków i trenerów, przygotowaliśmy ofertę pełnej gamy diet z różnorodnym menu i wartościami kalorycznymi do wyboru. Boxy z daniami MyBody dostarczamy na terenie całego Lublina w wybranych godzinach w ciągu dnia.

Nasz cel

Pragniemy nie tylko dostarczać pełnowartościowe, smaczne dania ale także dopasowywać je do Twoich indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę wiek i preferencje żywieniowe. Specjalnie dla sportowców przygotowaliśmy również dania wysokokaloryczne – 2 500 kcal na dzień i więcej. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy dietetyków i trenerów, którzy odpowiadając na pytania z poziomu chatu, pomogą w doborze idealnej dla Ciebie diety.

Zostań częścią projektu Kariera MyBody

Szukamy osób związanych ze środowiskiem sportowym i pasją do zdrowego odżywiania. Osoby zainteresowane promowaniem marki swoją twarzą i nazwiskiem, mają gwarantowane zniżki w wysokości 30% na całą ofertę, logowane ubrania MyBody, wsparcie marketingowe oraz wynagrodzenie pieniężne, proporcjonalne do ilości zamówień z użyciem ich indywidualnego kodu.

Jak to działa?

Kod to indywidualny ciąg znaków, przyznawany jednorazowo każdemu Ambasadorowi marki. Ambasadorzy udostępniają kod swoim klientom/podopiecznym - osobom zainteresowanym wykupieniem diety. Klienci będą mogli użyć tego kodu każdorazowo przed złożeniem zamówienia w panelu na stronie www.mybody.com.pl, nabijając tym samym punkty ambasadorom.

Proste korzyści

1 dzień diety = 1 punkt = 3 zł
Oznacza to, że 10 zamówień na 30 dni diety, przy użyciu kodu ambasadora, przyniesie zysk w wysokości 900 zł!

Postęp sprzedaży ambasadorów wraz z rankingiem najlepszych, będzie można śledzić po zalogowaniu w specjalnym panelu na stronie www.mybody.com.pl.

Dla najlepszych przewidujemy premie!

Dołącz do nas

Z Karierą MyBody rozwiniesz swoje pasje i zainteresowania dodatkowo na tym zarabiając. Pomóż nam pokazać innym, jak zdrowo i smacznie można osiągnąć upragnioną sylwetkę.

Koordynator Projektu
Michał Bieńko
T: 506 629 355 E: catering@mybody.com.pl

mandarin